Sobota, 15 června, 2024

O cenu Karla Štulíka 2023

Katedra chemie, Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity

ve spolupráci s Odbornou skupinou analytické chemie České společnosti chemické

a Ústavem fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v.v.i.

pořádá soutěž pro studenty bakalářského a magisterského studia studující na českých a slovenských vysokých školách

O cenu Karla Štulíka 2023

Soutěž se bude konat ve středu 8. 2. 2023 od 9:00 v prostorách Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity na Chittusiho 1077/10, Slezská Ostrava.

Program letošního ročníku soutěže.

Výsledková listina

Fotogalerie

Cestování na soutěž, ubytování

Při příjezdu do Ostravy doporučujeme vystoupit na nádraží Ostrava-Svinov. Z nádraží se vydejte na svinovské mosty (nepřehlédnete, bod č. 1 na mapě), je potřeba vyjít do 1. patra a následně jít na tramvaj směr Poruba (piktogram). Na ubytování můžete jet tramvajemi č. 7, 8 a 17. Vystoupíte na zastávce VŠB-TUO (bod č. 2 na mapě) a následně projdete přes areál VŠB ke kolejím (bod č. 3 na mapě).

Při cestování do místa konání soutěže dojděte z kolejí na zastávku VŠB-TUO směr centrum (bod č. 8 na mapě) a jeďte tramvají č. 8. Vystupte na zastávce Náměstí Republiky (bod č. 4) a podchodem přejděte na zastávku trolejbusu (bod č.5). Jeďte trolejbusem č. 104 do zastávky Revírní bratrská pokladna (bod č. 6) a odtud pěšky do místa konání akce (bod č. 7).

V ostravské MHD lze platit platební kartou (VISA/Matercard) nebo si lze na zastávce Svinov mosty zakoupit jednorázovou přednabitou kartu (kupon) za 100,- Kč (kredit 100,- Kč). Jednotlivé jízdné je 25,- Kč a jízdenka je přestupní (přestup do 45 minut). Na cestu ubytování -> místo konání bez problémů vyjde jednotlivá jízda. Jízdné se platí přiložením karty/kuponu ke čtecímu zařízení ve vozidle.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na martin.mucha@osu.cz

Závaznou přihlášku je potřeba poslat prof. Barkovi (barek@natur.cuni.cz) a kopii na email martin.mucha@osu.cz do 31. 12. 2022.

Přihláška je ke stažení zde.

Souhrn soutěžní práce v rozsahu 3–5 stran Wordu včetně literatury, obrázků a tabulek je nutno poslat prof. Barkovi na e-mail barek@natur.cuni.cz s kopií na e-mail martin.mucha@osu.cz do 20. 1. 2023. Do předmětu uveďte CKS 2023. Při přípravě souhrnu je třeba dodržovat pokyny pro autory v časopise Chemické listy  (odkaz http://www.ccsss.cz/index.php/ccsss/issue/viewIssue/20/33) a řídit se minulými příspěvky opublikovanými v Czech Chemical Society Symposium Series, ročník 17, číslo 2, 2019 (odkaz http://www.ccsss.cz/index.php/ccsss/issue/viewIssue/20/33).

O dalších detailech budete průběžně informováni emailem nebo na této stránce.

Sponzoři – děkujeme za podporu